My New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

5 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  soundcloud.com/pwiiz Sat Feb 12, 2011 9:11 pm

Da vas cujem pizdolizci. Koju cete skolu upisati/upisali. Koliko bodova treba. Koliko imate. I s koliko ste upali.


Ja bih htio u 13. gimnaziju. Bodovni prag je 50 bodova a ja cu imati nekih 52, sa dodatnim oko 54. ^^
soundcloud.com/pwiiz
soundcloud.com/pwiiz

Posts : 109
Join date : 2011-02-10
Age : 27
Location : In yer mom's bedroom * HA-CHAAA*

http://soundcloud.com/pwiiz

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  yanncore Sat Feb 12, 2011 9:13 pm

Ja još ne znam... većinom za škole imam otp 58 bodova... 10 gimnazija možda.
yanncore
yanncore
Admin

Posts : 43
Join date : 2011-02-10

https://mynewworld.forumotion.com

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  soundcloud.com/pwiiz Sat Feb 12, 2011 9:14 pm

yanncore wrote:Ja još ne znam... većinom za škole imam otp 58 bodova... 10 gimnazija možda.

Matematicka gimnazija? +1
58 bodova ?! +2 cheers
soundcloud.com/pwiiz
soundcloud.com/pwiiz

Posts : 109
Join date : 2011-02-10
Age : 27
Location : In yer mom's bedroom * HA-CHAAA*

http://soundcloud.com/pwiiz

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  yanncore Sat Feb 12, 2011 9:17 pm

btw - svi žele u 13...
yanncore
yanncore
Admin

Posts : 43
Join date : 2011-02-10

https://mynewworld.forumotion.com

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  Recho <3 Sat Feb 12, 2011 9:19 pm

soundcloud.com/pwiiz wrote:Da vas cujem pizdolizci. Koju cete skolu upisati/upisali. Koliko bodova treba. Koliko imate. I s koliko ste upali.


Ja bih htio u 13. gimnaziju. Bodovni prag je 50 bodova a ja cu imati nekih 52, sa dodatnim oko 54. ^^
1. ekonomska škola u Zagrebu. bodovni prag 50-52 boda nekih.
ili grafička škola za web desigera. Smile
Recho <3
Recho <3

Posts : 43
Join date : 2011-02-10
Age : 27
Location : Zagreb, Croatia

http://htcgat.blogspot.com/

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  soundcloud.com/pwiiz Sat Feb 12, 2011 9:21 pm

Recho <3 wrote:
soundcloud.com/pwiiz wrote:Da vas cujem pizdolizci. Koju cete skolu upisati/upisali. Koliko bodova treba. Koliko imate. I s koliko ste upali.


Ja bih htio u 13. gimnaziju. Bodovni prag je 50 bodova a ja cu imati nekih 52, sa dodatnim oko 54. ^^
1. ekonomska škola u Zagrebu. bodovni prag 50-52 boda nekih.
ili grafička škola za web desigera. Smile

Razmisljao i to zesce o obje skole. Al nekako me svi 'tjeraju' u gimnaziju.
'Budimo realni' gimnazija je gimnazija, kakva god bila :S.
soundcloud.com/pwiiz
soundcloud.com/pwiiz

Posts : 109
Join date : 2011-02-10
Age : 27
Location : In yer mom's bedroom * HA-CHAAA*

http://soundcloud.com/pwiiz

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  MADERFAKER_BJAČ Sat Feb 12, 2011 9:23 pm

Ja sam upiso Prvu Srednju informatičku tak da mi ga sakajte Wink
MADERFAKER_BJAČ
MADERFAKER_BJAČ

Posts : 122
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Location : Zagreb

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  Recho <3 Sat Feb 12, 2011 9:28 pm

MADERFAKER_BJAČ wrote:Ja sam upiso Prvu Srednju informatičku tak da mi ga sakajte Wink
Oh srećo. jesi upiso TI il tvoji starci i 30 somića? :ĐĐ <3
Recho <3
Recho <3

Posts : 43
Join date : 2011-02-10
Age : 27
Location : Zagreb, Croatia

http://htcgat.blogspot.com/

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  MADERFAKER_BJAČ Sat Feb 12, 2011 9:45 pm

Recho <3 wrote:
MADERFAKER_BJAČ wrote:Ja sam upiso Prvu Srednju informatičku tak da mi ga sakajte Wink
Oh srećo. jesi upiso TI il tvoji starci i 30 somića? :ĐĐ <3

Ja <3 :**
MADERFAKER_BJAČ
MADERFAKER_BJAČ

Posts : 122
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Location : Zagreb

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  Nereida Sun Feb 13, 2011 6:44 pm

ja ću vjerovatno u V. ili XV. Smile
imam 68 bodova pa mi je svejedno, a te gimnazije mi se zasad čine the coolest ^^
Nereida
Nereida

Posts : 25
Join date : 2011-02-12
Location : orbita Neptuna, grčka mitologija..

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  soundcloud.com/pwiiz Sun Feb 13, 2011 7:06 pm

Nereida wrote:ja ću vjerovatno u V. ili XV. Smile
imam 68 bodova pa mi je svejedno, a te gimnazije mi se zasad čine the coolest ^^


68 BODOVA ?!?!?!! Shocked

oh valjda 58 ^^ cheers
soundcloud.com/pwiiz
soundcloud.com/pwiiz

Posts : 109
Join date : 2011-02-10
Age : 27
Location : In yer mom's bedroom * HA-CHAAA*

http://soundcloud.com/pwiiz

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  MADERFAKER_BJAČ Sun Feb 13, 2011 7:33 pm

soundcloud.com/pwiiz wrote:
Nereida wrote:ja ću vjerovatno u V. ili XV. Smile
imam 68 bodova pa mi je svejedno, a te gimnazije mi se zasad čine the coolest ^^


68 BODOVA ?!?!?!! Shocked

oh valjda 58 ^^ cheers

može imat 68 zbog natjecanja i sranja...
MADERFAKER_BJAČ
MADERFAKER_BJAČ

Posts : 122
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Location : Zagreb

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  yanncore Sun Feb 13, 2011 8:36 pm

Koliko znam nikolinu sigurno ima u stilu 78 bodova xD
Istina, ide na astronomiju i još nešto...
yanncore
yanncore
Admin

Posts : 43
Join date : 2011-02-10

https://mynewworld.forumotion.com

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  Nereida Tue Feb 15, 2011 9:39 am

dobro sam napisala 68 bodova xD

5,0 svih osam godina (no dobro zbrajaju se samo dviije xD ) + glazbena škola 6 godina ( 2 points) + 5 bodova (državno natjecanje) + uzorno vladanje...= 68 Wink

a yann :DDD I love you
Nereida
Nereida

Posts : 25
Join date : 2011-02-12
Location : orbita Neptuna, grčka mitologija..

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  MADERFAKER_BJAČ Tue Feb 15, 2011 1:42 pm

jbt da sam ja učio u osnovnoj No Mad
MADERFAKER_BJAČ
MADERFAKER_BJAČ

Posts : 122
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Location : Zagreb

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  Recho <3 Tue Feb 15, 2011 1:50 pm

Nereida wrote:dobro sam napisala 68 bodova xD

5,0 svih osam godina (no dobro zbrajaju se samo dviije xD ) + glazbena škola 6 godina ( 2 points) + 5 bodova (državno natjecanje) + uzorno vladanje...= 68 Wink

a yann :DDD I love you
Prosvijetli me. *O*
KAK USPJEVAŠ ? *O* lol!
Recho <3
Recho <3

Posts : 43
Join date : 2011-02-10
Age : 27
Location : Zagreb, Croatia

http://htcgat.blogspot.com/

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  yanncore Tue Feb 15, 2011 6:47 pm

MADERFAKER_BJAČ wrote:jbt da sam ja učio u osnovnoj No Mad
ti se ne javljaj ideš u predobru školu >.<
yanncore
yanncore
Admin

Posts : 43
Join date : 2011-02-10

https://mynewworld.forumotion.com

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  Nereida Wed Feb 16, 2011 11:40 am

ma pojam učenja u osnovnoj ne postoji!

-Prirodni predmeti se NE uče, jer ono ili ih kužiš ili ne. to je divota!
dakle otpadaju ti Physics, Biology, Chemistry aand Math. Very Happy

-Kulture su kulture, to jesi kulturan ili ne xD zezam se, to je svega 10 min na godinu učenja. otpadaju Glazbeni, tjelesni, likovni, vjeronauk i thenički.

-zatim, ostaju jezici. to bogu fala učiš preko filmova, serija, kompa! otpadaju eng i deu/tal (učenje godišnje max uru vrimena)

-ostala su još 4 predmeta: zemljopis (to je i više opće kulture, no ajde uči se max 5 h godišnje), povijest (ako ti je loša memory 10-12 sati godišnje) hrvatski (prokleta pravila-3 h godišnje & književnost to je lako ako dosta čitaš, i ako znaš osnove tipa što je hiperbola, onda nije problem pronaći u tekstu)

-informatika. ima li porebepe govoriti o tome uopće? Very Happy

po mom proračunu to ti ispadne manje od jednog dana (24 h) godišnje učenja.

i sad da mi netko kaže da se u školi uči... joj. Very Happy
jedino zadaće, referati, dodatne oduzmu vrime, ali to je valjda ono što si sam izabrao, stoga life's fun!
Nereida
Nereida

Posts : 25
Join date : 2011-02-12
Location : orbita Neptuna, grčka mitologija..

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  Nereida Wed Feb 16, 2011 9:22 pm

evo sad mi se piše, pa evo malo ću se raspisati Very Happy

željela bih vam objasnit ljepotu učenja.
Mislim da je najljepša stvar kod djetinjstva to što nismo svjesni svijeta u kojem se nalazimo, što smo mi u usporedbi s njim, pa si dopuštamo maštati velike stvari jer ne poznamo granice. Tako smo svi zasigurno željeli biti astronauti, ljudi s crno-bijelih fotografija iz enciklopedija, supermodeli..etc.

S vremenom, te nam se želje gase, jer osim što postajemo odrasliji, zreliji, postanemo svijesni svijeta u kojem se nalazimo. I TO je jedini i najveći problem.
Pomire se s činjenicom da ne mogu bolje, naviknu se na okolinu i prestanu razmišljati u smislu života. Ne žele prihvatiti osjećaj moralnost, gledajući svijet oko sebe, znaju da je jedini način za uspjeh zaobilaženje pravila i zakona te se ravnaju po tome.

Jednu divnu je rečenicu izrekao Chucil, nešto tipa " Ne vjerujem nikomu tko u mladosti nije bio komunist.." to je upravo to. Ljudi vjeruju u početku da je najbolje da daju najviše od sebe, i da će imati upravo onoliko koliko im je potrebno da će netko znati za njih...

ne biste vjerovali ali ista stvar je i u školi!
Čovjek je naprosto takvo stvorenje da ga sve zanima, i želi sve istražiti. Nemojte dopustiti da se postanete odrasli ako nemate više tu želju u sebi, da ne želite nešto veliko i stvarno!
U školi se počinje od samog početka, od pisanja, čitanja, računanja... kada se malo uozbiljimo onda dolazi do vježbi za memoriju nekakvo oskudno opće znanje da je lakše pratiti svijet oko sebe.
Zatim se pred nas stavljaju sve teži zadatci, no vama je problem što ste bolji od prosječnih. Vama ne treba 5 šk sati da biste shvatili primjer. *da je Pitagorin poučak "hipotenuza na kvadrat= jedna kateta na kvadrat + druga kateta na kvadrat" zato što se napredni! nadposječni!
I samo zato vama škola postaje dosadna, nezanimljiva.
Vidite sad tu ironiju?!
Zato se morate naučiti od malih nogu da sebe znate zabaviti, i da vas SVE ali SVE zanima! jer time gradite sebe kao osobu, umrežujete znanje.
Priznajte da vam je sada povijest zanimljivija, i vjerujte mi postajat će sve zanimljivija.
Povezujete jednu sliku u glavi kako je tadašnje stanje izgledalo, i samo nadograđujete. Stoga je najteži početak. Sad kada imate osnove i imate osjećaj da su Mayi 1134. (ako se ne varam) b.c. živjeli i onda je lako shvatiti koliko su bili napredni kada shvatite koliko se još ključnih događaja u povijesti moralo dogoditi.
Ima smisla? Wink

Tako je sa svakim predmetom, no mi predmete vežemo uz profesore koji nam predaju (nažalost tako sam i ja zamrzila hrvatski, no nadam se da ću vratiti želju za učenjem hrvatskog). Ne kažem da ako sam svjesna ovoga se apsolutno držim toga, ali ponekad se prisjetim toga da nije važno što sam sada dobila 3 iz hrv i ljuta sam na cijeli svjet. Vrlo vjerovatno se toga uskoro i neću sjećati, samo naučiti svoju lekciju. i to je učenje.

*Budite svjesni svoga neznanja. Tako ćete si najlakše pomoći. Znanje se gradi. To nije "najslabija karika" gdje vam je potreban jedan podatak, za kojeg ne znate ni kako ni zašto, ali ga jednostavno slučajno znate. To nije znanje. Very Happy

*Organizirajte se!
SVako malo čujem od nekoga nešto tipa "o nina pa kako stigneš sve to, divim ti se ženo" to je zabluda ali totalno. Very Happy
Znate one filmove, kada lječnik kaže pacijentu da ima još samo jednu godinu života? E, tada se pacijent odlučuje za bogatiji i ispunjeniji život, samo zato što je svjestan vremena koliko mi je preostalo. Tako i vi. Ja zbog glazbene znam koliko imam vremena, i zato se ne zavaravam da imam "cijelo popodne" "cijelo jutro". poznato? ha? Razz Very Happy to je toliko relativno i zasljepljujuće.

Nadam se da ću vam ovim pomoći, makar virujen da ste vi toga već svjesni.
Imate još kakve savjete? Nikad njih dosta Very Happy

pozz guys.
Wink
Nereida
Nereida

Posts : 25
Join date : 2011-02-12
Location : orbita Neptuna, grčka mitologija..

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  MADERFAKER_BJAČ Sat Feb 19, 2011 7:08 pm

jenog dana ću pročitat zadnji post XDD
MADERFAKER_BJAČ
MADERFAKER_BJAČ

Posts : 122
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Location : Zagreb

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  soundcloud.com/pwiiz Sat Feb 19, 2011 7:57 pm

MADERFAKER_BJAČ wrote:jenog dana ću pročitat zadnji post XDD

HAHAHAHAHAHA I JA HAHAHAHA cheers
soundcloud.com/pwiiz
soundcloud.com/pwiiz

Posts : 109
Join date : 2011-02-10
Age : 27
Location : In yer mom's bedroom * HA-CHAAA*

http://soundcloud.com/pwiiz

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  Nereida Sat Feb 19, 2011 9:59 pm

HAHAHHAAH.. :DD
nema veze,jednog dana kad objavim knjigu i stave ju u obevaznu lektiru i djeca vam ju budu čitala i ništa ne kužila i vi im budete pisali sadržaj pročit ćete. Very Happy

evo, zanima me. kako vi učite?
Nereida
Nereida

Posts : 25
Join date : 2011-02-12
Location : orbita Neptuna, grčka mitologija..

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  MADERFAKER_BJAČ Sat Feb 19, 2011 10:03 pm

Nereida wrote:HAHAHHAAH.. :DD
nema veze,jednog dana kad objavim knjigu i stave ju u obevaznu lektiru i djeca vam ju budu čitala i ništa ne kužila i vi im budete pisali sadržaj pročit ćete. Very Happy

evo, zanima me. kako vi učite?

Ja ne učim baš... a kad učim onda si procitam text iz knjige i s neta i zapišem u word najvažnije i ponavljam
MADERFAKER_BJAČ
MADERFAKER_BJAČ

Posts : 122
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Location : Zagreb

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  MADERFAKER_BJAČ Sat Feb 19, 2011 10:05 pm

A ak je matiša/fizika radim zaadatke
MADERFAKER_BJAČ
MADERFAKER_BJAČ

Posts : 122
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Location : Zagreb

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  Nereida Sat Feb 19, 2011 10:09 pm

MADERFAKER_BJAČ wrote:
Nereida wrote:HAHAHHAAH.. :DD
nema veze,jednog dana kad objavim knjigu i stave ju u obevaznu lektiru i djeca vam ju budu čitala i ništa ne kužila i vi im budete pisali sadržaj pročit ćete. Very Happy

evo, zanima me. kako vi učite?

Ja ne učim baš... a kad učim onda si procitam text iz knjige i s neta i zapišem u word najvažnije i ponavljam

"i zapišem u word najvažnije" WTF?! prepisati u word.. hahahha 🤦 a di su ti srećo umne mapice, flomići, bojice.. :DDD

jel ikad učiš pomoćnu "umnih" mapa? meni se to i dalje čini prekomplicirano i rpeviše vremena uloženo... Sad
Nereida
Nereida

Posts : 25
Join date : 2011-02-12
Location : orbita Neptuna, grčka mitologija..

Back to top Go down

Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?] Empty Re: Srednje škole [WHY NOT HRVAŠKI JEZIK?]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum