My New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*ako ne možete podnjeti Hrvatsku u njezinu najgoru izdanju, onda ju ne zaslužujete ni u najboljem.

2 posters

Go down

*ako ne možete podnjeti Hrvatsku u njezinu najgoru izdanju, onda ju ne zaslužujete ni u najboljem.  Empty *ako ne možete podnjeti Hrvatsku u njezinu najgoru izdanju, onda ju ne zaslužujete ni u najboljem.

Post  Nereida Fri Feb 25, 2011 1:22 pm

evo dragi forumaši, zanima me vaš komentar na sadašnje stanje u Hrvatskoj.
kako msilite da će se on završiti?

imaju li štrajkaši pravo?
Nereida
Nereida

Posts : 25
Join date : 2011-02-12
Location : orbita Neptuna, grčka mitologija..

Back to top Go down

*ako ne možete podnjeti Hrvatsku u njezinu najgoru izdanju, onda ju ne zaslužujete ni u najboljem.  Empty Re: *ako ne možete podnjeti Hrvatsku u njezinu najgoru izdanju, onda ju ne zaslužujete ni u najboljem.

Post  MADERFAKER_BJAČ Fri Feb 25, 2011 3:44 pm

Nereida wrote:evo dragi forumaši, zanima me vaš komentar na sadašnje stanje u Hrvatskoj.
kako msilite da će se on završiti?

imaju li štrajkaši pravo?

koji štrajkaši??.. ja znam jedino za napad na banske dvore koji ja potpuno odobravam... treba svrgnuti cijeli sabor s vlade... u subotu idu na prosvijed BBB-ovci i branjitelji
MADERFAKER_BJAČ
MADERFAKER_BJAČ

Posts : 122
Join date : 2011-02-10
Age : 28
Location : Zagreb

Back to top Go down

*ako ne možete podnjeti Hrvatsku u njezinu najgoru izdanju, onda ju ne zaslužujete ni u najboljem.  Empty Re: *ako ne možete podnjeti Hrvatsku u njezinu najgoru izdanju, onda ju ne zaslužujete ni u najboljem.

Post  Nereida Mon Feb 28, 2011 5:03 pm

ne slažem se iz par jednostavnih razloga.
prvo: trenutno se ne nalazimo u situaciji da nas itko može "spasiti". mislim činjenica je da naša trenutna vlast i nije bog zna što sposobna, ali mi nismo spopsbni odabrati bolje. Jer ako si u nečemu dovoljno uspješan i koristan nećeš u politiku, (ako si izvrstan lječnik čemu onda u politiku?) dakle, to nije nekakvo strukovno zanimanje (barem ne u Hrv).
samo da spomenem u Šibeniku da je župan čovik sa višom agrarskom, a dogradonačelnik ribar (samo sredja!)

drugo: ljudi koji se bune nemaju ideju. Nemaju nikakav ideal, oni samo žele promjeniti situaciju, a kako? Činjenica je da smo se mi naviknuli živjeti u "zoni uživanja" - Hrvatska se naglo pozapadnjačila, tako da živimo u nekakvoj iluziji. -.-'' nismo realni.

zante kako se kaže u Turskoj Hrvatska? Kroatistan. ne govori li vam to i previše?
Nereida
Nereida

Posts : 25
Join date : 2011-02-12
Location : orbita Neptuna, grčka mitologija..

Back to top Go down

*ako ne možete podnjeti Hrvatsku u njezinu najgoru izdanju, onda ju ne zaslužujete ni u najboljem.  Empty Re: *ako ne možete podnjeti Hrvatsku u njezinu najgoru izdanju, onda ju ne zaslužujete ni u najboljem.

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum